en iyi bahis siteleri

    Ziraat Türkiye Kupası’nda 4. tur maçlarının hakemleri belli oldu

    Ziraat Türkiye Kupası’nda 4. tur maçlarının hakemleri belli oldu

    TFF, Ziraat Türkiye Kupası’nın 4. turunda oynanacak maçlarda görev yapacak hakemleri açıkladı.

    Ziraat Türkiye Kupası’nda 4. tur heyecanı başlıyor.

    Kupada 4. tur yarın oynanacak maçlarla başlayacak.

    Maçlar öncesinde TFF, karşılaşmalarda görev yapacak hakemleri duyurdu.

    Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan açıklamaya göre, maçlarda görev alacak hakemler şöyle:

    Yarın:
    13.00 Ankara Keçiörengücü-Muş 1984 Muşspor: Berkay Erdemir
    13.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Belediye Derincespor: Ömer Faruk Turtay
    15.00 Siltaş Yapı Pendikspor-Isparta 32 Spor: Adnan Deniz Kayatepe
    17.00 Bitexen Antalyaspor-Kepezspor: Raşit Yorgancılar
    19.00 Yılport Samsunspor-Tokat Belediye Plevnespor: Muhammet Ali Metoğlu
    21.00 Corendon Alanyaspor-Kocaelispor: Ali Yılmaz

    6 Aralık Çarşamba:
    13.00 Teksüt Bandırmaspor-Somaspor: Semih Kurt
    13.00 Kasımpaşa-Kırşehir Futbol SK: Mehmet Ali Özer
    13.00 Bodrum FK-Menemen FK: Levent Buğra Vartemel
    13.00 Erzurumspor FK-Anagold 24 Erzincanspor: Burak Demirkıran
    14.00 Boluspor-Amed Sportif Faaliyetler: Oğuzhan Uğurlu
    14.00 Ümraniyespor-Güneş Holding Çankayaspor: Doğu Yılmaz
    14.00 Eyüpspor-Ankara Demirspor: Furkan Aksuoğlu
    14.00 Gençlerbirliği-Bornova 1877 Sportif Yatırımlar: Lütfullah Aslan
    14.00 Adanaspor-Esenler Erokspor: Erdem Demirtaş
    14.00 Göztepe-1461 Trabzon FK: Emre Kaan Çalışkan
    14.00 Altay-Tuna Tarım Kırklarelispor: Batuhan Kolak
    14.00 Sakaryaspor-Ankaraspor: Ali Rıza Altunbakır
    15.00 TÜMOSAN Konyaspor-Beyoğlu Yeni Çarşı: Yunus Dursun
    17.00 Atakaş Hatayspor-Düzce Cam Düzcespor: Davut Dakul Çelik
    19.00 Mondihome Kayserispor-Vefa Group Vanspor: Ayberk Demirbaş
    21.00 Trabzonspor-Ahlatcı Çorum FK: Direnç Tonusluoğlu

    7 Aralık Perşembe:
    13.00 Manisa FK-GMG Kastamonuspor: Tolga Akbaba
    13.00 EMS Yapı Sivasspor-Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor: Alpaslan Şen
    15.00 Gaziantep FK-Etimesgut Belediyespor: Ozan Ergün
    17.00 MKE Ankaragücü-İskenderunspor: Erdem Mertoğlu
    19.00 Çaykur Rizespor-Bucaspor 1928: Mehmet Türkmen
    21.00 RAMS Başakşehir-ASTOR Enerji Şanlıurfaspor: Yasin Kol

    YORUMLAR

    s

    En az 10 karakter gerekli

    Sıradaki haber:

    Bedava peynir sadece fare kapanında olur (!)